ساخت و ساز در شهر محمدیه رونق می گیرد

به گزارش انجمن پرنده پارسی، مریم نخستین شهردار محمدیه در نشست با معتمدین شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان که عصر دوشنبه در محل سالن اجتماعات شورای شهر برگزار گردید گفت: برای این که بتوانیم ساخت و ساز را در شهر محمدیه افزایش حدود 17 آیتم تشویقی به کمیسیون ماده 5 پیشنهاد شده که با اجرای آن می توانیم ساخت و ساز را دوباره در شهر رونق دهیم. شهردار محمدیه گفت:شورایاری ها، معتمدین و بزرگان شهر بازوان قوی مدیریت شهری هستند و با توجه به تاثیرگذاری و نقش این گروه از دیدگاههای کاربردی معتمدین شهر در پیشبرد برنامه ها و اهداف شهرداری استفاده خواهیم کرد.

ساخت و ساز در شهر محمدیه رونق می گیرد

نخستین در ادامه با اشاره به ظرفیت های شهر محمدیه و مهرگان یادآورشد: با شناسایی تمام ظرفیت ها برنامه ریزی لازم انجام شده تا بستر توسعه و پیشرفت شهر را فراهم نموده و رضایت شهروندان را جلب کنیم.

شهردار محمدیه به اهمیت جذب سرمایه گذار و تاثیر آن در آبادانی و رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال اشاره نمودوگفت: از آنجا که بزرگترین مسکن مهر کشور در محمدیه و ناحیه شهری مهرگان ساخته شده باید از این فرصت برای توسعه شهر بیشتر استفاده کنیم.

وی اظهارداشت: وجود اتوبان که از محمدیه عبور می نماید یک فرصت است که باید از این ظرفیت برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه بهترین استفاده را داشته باشیم.

نخستین یادآورشد: در خصوص ایجاد نمایشگاه بین الملی، میدان میوه تربار و مرکز عرضه محصولات کشاورزی استان پیشنهادهایی داده ایم که در صورت موافقت با آنها شاهد تحول خوبی در این منطقه خواهیم بود.

وی توضیح داد: تمام پروژه هایی که دراین شهر اجرا شده با نگاه عدالت محوری و توزیع عادلانه امکانات انجام شده و بعد از این هم تصمیم داریم پروژه ها را براساس احتیاج شهروندان و ظرفیت مناطق تعریف و اجرا کنیم.

شهردار محمدیه تکمیل پروژه های نیمه تمام را از دیگر الویت های مهم شهرداری برشمرد و اعلام کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی و مشکل اعتباری که پیش رو داریم با برنامه ریزی و تدبیر توانستیم بخشی از بدهی ها از جمله اعتبارت آماده سازی مهرگان، ارزش افزوده و عوارض را محقق کنیم که این امر باعث شد بخشی از بدهی ها و معوقات شهرداری را پرداخت و در کنار آن کار عمرانی و سازندگی را شروعکنیم.

نخستین به اجرای پروژه های دردست اقدام هم اشاره نمود و اظهارداشت:اجرای جاده دسترسی مهرگان به کورانه و قزوین، پارک محله منطقه 5، احداث تجاری های کوی کارمندان منطقه 5، پارک ولایت ناحیه شهری مهرگان از جمله پروژه هایی است که بزودی عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

در ادامه تعدادی از معتمدین شهر دیدگاه های خود را در خصوص مسائل شهری مطرح کردند و خواهان توجه بیشتر به موضوع مهم روشنایی، آسفالت، استقرار بانک در مهرگان، امنیت، شستشوی سطل های زباله وجمع آوری به موقع آن، کنترل پارکها و توجه ویژه به حمل و نقل شدند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ساخت و ساز در شهر محمدیه رونق می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت و ساز در شهر محمدیه رونق می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید