سریال مصدومیت های پیاپی عثمان دمبله همچنان ادامه دارد

به گزارش انجمن پرنده پارسی، یک روز پس از شکست ناباورانه بارسلونا از کادیز، تیم پزشکی باشگاه خبر از مصدومیت جدید عثمان دمبله داد. این دهمین مصدومیت ستاره فرانسوی در بارسلوناست.

سریال مصدومیت های پیاپی عثمان دمبله همچنان ادامه دارد

به گزارش انجمن پرنده پارسی به نقل از ورزش سه، باشگاه بارسلونا دقایقی پیش خبر از مصدومیت عثمان دمبله داد. ستاره فرانسوی که فصل جدید و در میان شگفتی مصدوم نشده بود، شب گذشته برابر کادیز یک نیمه هم به میدان رفت و به نظر در خاتمه بازی دچار مشکل شده است.

مصدومیت جدید دمبله کشیدگی همسترینگ پای راست است و این مصدومیت عضلانی او را چند هفته به دور از میادین نگه خواهد داشت.

هرچند مدت زمان دقیقی برای دوری دمبله عنوان نشده ولی او قطعا دو بازی پیش رو برابر یوونتوس و لوانته را از دست خواهد داد. دمبله پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت سنگین خود توانسته بود رفته رفته به روزهای اوج خود برگردد و فصل جاری زننده 4 گل برای بارسا بود.

او در بازی هفته قبل بارسا برابر فرانس واروش در مجارستان یک گل از روی نقطه پنالتی زد و بازوبند کاپیتانی بارسا را نیز بر بازو داشت. رونالد کومان سرمربی بارسا شاد بود که بهترین عثمان دمبله ممکن در اختیار او قرار گرفته است و بدون شک مصدومیت او خبر بدی برای سرمربی هلندی است.

بارسا پس از شکست شب گذشته برابر کادیز در لالیگا، شرایط نامطلوبی دارد و مصدومیت دمبله چیزی نبود که کادر فنی انتظارش را داشته باشد. دمبله پس از جرارد پیکه، آنسو فاتی و سرجی روبرتو جدید ترین مصدوم بارسلونا محسوب می گردد.این دهمین مصدومیت عثمان دمبله از زمانی است که او پیراهن بارسا را به تن کرده است.

مصدومیت های دمبله اتفاق عجیب و غیرمنتظره ای نیست. ستاره فرانسوی سال 2017 به عنوان جانشین نیمار راهی بارسلونا شد و خیلی زود و در بازی با ختافه دچار مصدومیت شد و 4 ماه به دور از میادین ماند. خوب گرم نکردن پیش از بازی دلیل اصلی مصدومیت او عنوان شد. مصدومیت های زنجیره ای دمبله در 3 فصل گذشته ادامه داشت تا جایی که فرصت هر گونه درخششی را از او گرفت.

و اما عجیب ترین مصدومیت دمبله به زمستان گذشته بر می گردد.

بهمن ماه گذشته عثمان دمبله پس از دو ماه مصدومیت چند روزی بود که تمریناتش را از سر گرفته بود. او به تمرینات گروهی بارسا اضافه شد و حتی حساب توئیتر رسمی بارسلونا نیز تصویری از او در حال تمرین منتشر کرد ولی به دلیل مصدومیت عضلانی و در میان بهت کیکه ستین و هم تیمی هایش، تمرین را نیمه کاره رها کرد و به رختکن رفت.

توئیتر بارسا سپس تصویر او را حذف کرد تا مهر تاییدی بر مصدومیت مجدد او زده باشد.

دمبله به قدری در تمرینات انفرادی آماده نشان داده بود که کیکه ستین سرمربی بارسا در نشست خبری خود به تمجید ویژه از او پرداخت و گفت که از مشاهده تلاش و ممارست او حتی به گریه افتاده است.

دمبله 27 نوامبر 2019 و در بازی با بروسیا دورتموند هم مصدوم شده بود و مدتی را در قطر مشغول مداوا بود. پس از 10 هفته گمان می رفت که او بتواند بارسا را همراهی کند اما دوباره مصدوم شد.

مصدومیت دمبله به قدری شدید بود که او تن به جراحی داد و ادامه فصل برای او از دست رفت. بارسا نام او را از فهرست خارج کرد و مارتین برایثویت را خارج از پنجره جابجایی و با مجوز لالیگا به خدمت گرفت.

منبع: جام جم آنلاین

به "سریال مصدومیت های پیاپی عثمان دمبله همچنان ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال مصدومیت های پیاپی عثمان دمبله همچنان ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید