مهران مدیری و جواد رضویان برای تلویزیون سریال می سازند

به گزارش انجمن پرنده پارسی، حسین کرمی مدیر سیما فیلم وابسته به صدا و سیما از ساخت سریال های جدید مهران مدیری، جواد رضویان و حسن فتحی برای تلویزیون خبر داده و از وضعیت حاکم بر شبکه نمایش خانگی که باعث بالا رفتن دستمزدها و تضعیف تلویزیون شده، انتقاد کرده است.

مهران مدیری و جواد رضویان برای تلویزیون سریال می سازند

کرمی در گفت وگو با تسنیم درباره همکاری مدیری با تلویزیون توضیح داده: با مهران مدیری توافق اولیه بر سر ساخت یک سریال 30 قسمتی انجام شده است. البته برنامه دورهمی هم امیدواریم هرچه زودتر روی آنتن برود که جزئیات بیشتر آن را شبکه نسیم اعلام خواهد کرد. از طرفی دیگر امیدواریم ساخت این سریال 30 قسمتی هرچه زودتر مهیای تصویربرداری و ساخت بشود تا بعد از مدت ها کار دیگری به عنوان کارگردان سریال تلویزیونی، مردم از مهران مدیری ببینند.

این مدیر صداوسیما همچنین از ساخت سریال نیوجرسی خبر داده و گفته است: سیامک انصاری و جواد رضویان پروژه ای تعریف کردند و در حال نگارش هستیم و برآورد تولید آن نیز تعیین شد. نام موقت این سریال تلویزیونی نیوجرسی است. ماجرای این سریال به بلوک های سیمانی شهرداری ها برمی شود که جلوی مغازه هایی می گذارند مالیات و عوارض نمی دهند. دغدغه اصلی این سریال، مسائل شهری است و نباست مسئله ای پیش نیاید هرچه زودتر جلوی دوربین برود.

کرمی در پاسخ به سوالی درباره همکاری حسن فتحی با تلویزیون بعد از سریال شهرزاد از وضعیت سریال های شبکه نمایش خانگی انتقاد کرده و آن را باعث تضعیف تلویزیون دانسته است: حسن فتحی با ما قراردادی داشت ولی کار نمایش خانگی را در نظر دارد که باعث شده فرصت نکند به اجرای تعهد ما برسد. قرارداد بستیم و نام آن ده پهلوان است. واقعاً کار شبکه نمایش خانگی یک جریانی شده که متأسفانه در فضای تولید، تأثیر منفی از جهت نرخ و قیمت عوامل گذاشته و باعث شده آدم های آموزش دیده که برای تلویزیون کار می کردند به این سمت و سو بروند. این ظرفیت هایی که تلویزیون می توانست با آن ها بهتر دیده شود را شبکه نمایش خانگی تضعیف کرده است. این رقابت جدی است اما در آنجا پول و امکانات بیشتری وجود دارد.

9410

منبع: آی سینما

به "مهران مدیری و جواد رضویان برای تلویزیون سریال می سازند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهران مدیری و جواد رضویان برای تلویزیون سریال می سازند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید