کارگران آمریکایی رنج می برند

به گزارش انجمن پرنده پارسی، نتایج به دست آمده از یک نظرسنجی نشان می دهد، کارمندان و کارگران آمریکایی توسط مدیران خود اذیت می شوند و رفتار آنها موجب آزرده خاطر شدن این قشر از جامعه می گردد.

کارگران آمریکایی رنج می برند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی انجمن پرنده پارسی به نقل از دیلی میل، نتایج یک آنالیز جدید نشان می دهد از هر 10 کارمند هشت نفر از آنها در محل کار گریه نموده اند و در بیشتر موارد این مدیران بوده اند که مسبب گریه کارمندان شده اند.

داده های به دست آمده از این نظرسنجی حکایت از آن دارد که 14 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند حداقل یک بار در هفته یا هر روز در محل کار گریه می نمایند؛ 45 درصد هم گفته اند رفتار مدیر یا همکارشان عامل اشک ریختن آنها بوده است.

این نظرسنجی توسط Monster.com انجام شده و به خوبی نشان می دهد، رفتار بعضی از مدیرها و کارمندان موجب شده تا یک محیط ناامن کاری برای بعضی از افراد ایجاد گردد.

محققان می گویند یافته های این تحقیق شواهدی است مبنی بر این که کارگران آمریکایی رنج می برند و کارفرمایان باید بعضی از فشارهای موجود بر کارمندان را کاهش دهند.

مطالعه ای که سال گذشته توسط دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا منتشر شد، نشان داد که بهداشت روانی ضعیف 53 میلیارد دلار در سال هزینه دارد زیرا کارمندان به مرخصی های بیشتری احتیاج دارند و در روزهای کاری نیز خروجی قابل قبولی ندارند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "کارگران آمریکایی رنج می برند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگران آمریکایی رنج می برند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید