گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، شجاعی: با رؤیای بزرگی به جام ملت ها آمده ایم، دوست نداریم زود به خانه مان برگردیم

به گزارش انجمن پرنده پارسی، کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما، بازیکنان تیم ملی به هم قول داده ایم و با رؤیای بزرگی به جام ملت های آسیا آمدیم و دوست داریم که همه کشور و مردم با ما همراه شوند.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، شجاعی: با رؤیای بزرگی به جام ملت ها آمده ایم، دوست نداریم زود به خانه مان برگردیم

به گزارش خبرنگار اعزامی انجمن پرنده پارسی از امارات، مسعود شجاعی در نشست خبری پیش از دیدار برابر چین با دفاع از عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان در هفدهمین دوره جام ملت های آسیا گفت: ابتدا در خصوص این موضوع باید بگویم که ما در بازی های گذشته حداقل پنج شش موقعیت صددرصد گلزنی داشتیم و استفاده نکردیم. تیمی که دفاعی بازی می نماید نمی تواند این همه موقعیت گل داشته باشد. من فکر می کنم بهتر است، بگوییم که خوب حمله می کنیم و به خاطر همین گل نمی خوریم.

وی در پاسخ به این پرسش که تیم ملی فوتبال چین نسبت به 10 سال گذشته چه تفاوتی نموده است؟، گفت: سرمایه گذاری که چینی ها نموده اند چیزی فراتر از استاندارد جهانی در فوتبال بوده است و این نشان می دهد که چقدر علاقه مند هستند فوتبال شان پیشرفت کند. چینی ها دنبال این هستند که به سطح عالی فوتبال برسند و کوشش زیادی کردند با قرارداد بستن با مربیان و بازیکنان طراز اول بتوانند لیگ شان را قوی نمایند تا یک تیم ملی قوی داشته باشند. مطمئناً آنها پیشرفت داشته اند و نکته ای که باید بگویم این است که از بازی آخری که با تیم چین در مقدماتی جام جهانی داشتیم، تیم خیلی بهتری شدند و خیلی یکدست هستند. مطمئناً فردا بازی سختی خواهیم داشت.

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که تیم ملی 43 سال است قهرمان جام ملت های آسیا نشده، قهرمانی آسیا چه مقدار می تواند در بین بازیکنان ایجاد انگیزه کند؟، گفت: امیدوارم این اتفاق بیفتد، هرچند که خیلی سخت است و راه زیادی داریم. مطمئناً چیزی که من می بینم و در مقایسه با تیم های گذشته، باید بگویم ما همواره به جزئیات باختیم و نتیجه نگرفتیم و از جام های قبلی خارج شدیم. ما به همین خاطر نتوانستیم به موفقیت برسیم. چه بسا که به همین اندازه این دوره تیم خوبی داشته باشیم.

شجاعی یادآور شد: در دوره های قبل هم تیم های خوبی داشتیم، ولی این بار به عنوان کاپیتان تیم، باید بگویم که یک تیم هستیم و خیلی تیم خوبی هم هستیم. این نکته خوبی است و بازیکنان همه فروتن و بی ادعا هستند. این نکته مهمی است که از روز اول به ما خیلی انگیزه داده است. ما به هم قول داده ایم و با رؤیای بزرگی به جام ملت های آسیا آمدیم و دوست داریم که همه کشور و مردم با ما همراه شوند. ما هم با تمام وجودمان سخت کوشش می کنیم که این راه باقیمانده را طی کنیم و به رؤیا ی مان برسیم. دوست هم نداریم زود به خانه مان برگردیم و امیدوارم که این اتفاق بیفتد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، شجاعی: با رؤیای بزرگی به جام ملت ها آمده ایم، دوست نداریم زود به خانه مان برگردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، شجاعی: با رؤیای بزرگی به جام ملت ها آمده ایم، دوست نداریم زود به خانه مان برگردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید