تئاتر

جلوگیری از ورود افراد فاقد ماسک به مترو از شنبه

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از عرضه ماسک با قیمت مصوب در 25 ایستگاه منتخب متروی تهران و حومه اطلاع داد.

10 تیر 1399

برگزاری جشنواره مبارک با نام مرحوم گلزار محمدی

مدیر کل هنرهای نمایشی با بیان اینکه شورای سیاست گذاری جشنواره عروسکی تهران-مبارک درباره دبیری جشنواره هجدهم تصمیم می گیرد، پیشنهاد کرد این رویداد با نام زنده یاد گلزار محمدی به عنوان دبیر برگزار گردد.

7 اردیبهشت 1399

شروع تئاتر بابک کریمی و ادای دین به پدرش در سینما شهر قصه

بابک کریمی در اولین تجربه کارگردانی خود در تئاتر، نمایش الویرا 2020 را درباره بازیگری روی صحنه می برد.

10 فروردین 1399

چند پیشنهاد فرهنگی برای گشت و گذار پاییزی در پایتخت، از باران دربند تا دوئل تلویزیون

تعطیلات همواره فرصتی برای بودن کنار خانواده و دوستان است و در این میان تفریحات فرهنگی می تواند تجربه خوبی را رقم بزند.

24 دی 1398

برگزاری کارگاه آموزش بازیگری در تماشاخانه تازه تاسیس

به گزارش خبرنگاران، مهتاب نصیرپور بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران قصد دارد از 29 شهریور ماه کارگاه آموزش بازیگری در سطح مقدماتی را در یکی از پلاتوهای تماشاخانه تازه تاسیس ارغنون برگزار کند.

23 آبان 1398

تمرکزم بر تئاتر است ، تغییرات در ساختار صدور مجوزهای سینمایی و خانگی

مدیرکل پیشین دفتر نمایش خانگی، مستند و کوتاه وزارت ارشاد می گوید: با سرانجام فعالیت دولتی و آغاز بازنشستگی ام می خواهم بیشتر بر فراوری و اجرای تئاتر متمرکز باشم و در بخش خصوصی هرکاری را که در راستای برنامه هایم باشد می پذیرم.

16 تیر 1398

انتخاب دبیر تئاتر فجر توسط شورای سیاستگذاری، کسی استقبال نمی کند

شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره وضعیت انتخاب و معرفی دبیر سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، به خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه جشنواره بین المللی تئاتر فجر آیین نامه دارد، بعد از سرانجام جشنواره سی و هفتم باید...

31 خرداد 1398

بازگشت ژاله صامتی با محبوبه ها به تئاتر

به گزارش خبرنگاران، ژاله صامتی که در سال 95 نمایش یادم تو را فراموش را در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه برده بود، قرار است نمایش محبوبه ها را در آینده ای نزدیک اجرا کند.

12 بهمن 1397

وضعیت شاه لیر معین شد، شکسپیر با رگه های پست مدرن

مسعود دلخواه کارگردان شاه لیر که پیش از این قرار بود در نیمه اول امسال در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه برود درباره وضعیت تمرین و اجرای این اثر نمایشی به خبرنگاران گفت: ما طی 2 ماه گذشته مشغول تمرین با گروه موسیقی نمایش شاه لیر با آهنگسازی نادر مشایخی...

20 آذر 1397