ارزش معاملات بازار سرمایه به مرز 20 هزار میلیارد تومان رسید

به گزارش انجمن پرنده پارسی، فرایند معاملات بازارسرمایه نشان می دهد که طی روز جاری با افزایش قابل توجهی در ارزش معاملات بورس روبرو بودیم. به طوریکه ارزش معاملات بورس و فرابورس در مجموع به حدود 200 هزار میلیارد ریال رسید.

ارزش معاملات بازار سرمایه به مرز 20 هزار میلیارد تومان رسید

به گزارش خبرگزاری انجمن پرنده پارسی به نقل از سنا، کارشناسان معتقدند که شکستن رکورد ارزش معاملات بورس امروز سه شنبه 27 آبان، خبر خوبی برای روزهای آینده بازار است و نشان از جذاب بودن قیمت ها برای سرمایه گذاران دارد. در واقع به نظر می رسد سرمایه گذاران پس از اصلاح قیمت ها به ارزندگی آن پی برده و امروز را دست و دل بازانه خرید کرند.

شایان ذکر است، همیشه در کنار شاخص بورس، ارزش معاملات از مولفه های مهم و تاثیرگذار در بازار محسوب می گردد و رشد آن نشانگرِ آینده امیدبخشی در بازارسرمایه است؛ همچنین آنالیز ها نشان می دهد بخش قابل توجهی از خریدهای امروز توسط افراد حقیقی اجرا شده که این موضوع نوید دهنده بازار نقدشونده در روزهای آینده است.

خاطر نشان می گردد، در خاتمه داد و ستدهای امروز بورس اوراق بهادار تهران، معامله گران بورس 10 میلیارد و 238 میلیون برگه بهادار و سهام را در قالب یک میلیون و 167 هزار نوبت معامله و به ارزش حدود 117 هزار میلیارد ریال داد و ستد کردند. در حالی که ارزش این بازار در روز گذشته حدود 83 هزار و 306 میلیارد ریال بود، یعنی چیزی بیش از 30 هزار میلیارد ریال بر ارزش معاملات از روز گذشته افزوده شد و همچنین ارزش معاملات در فرابورس به 78 هزار و 125 میلیارد ریال رسید.

منبع: خبرگزاری آریا

به "ارزش معاملات بازار سرمایه به مرز 20 هزار میلیارد تومان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارزش معاملات بازار سرمایه به مرز 20 هزار میلیارد تومان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید