اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و شرکت توسعه هم مجموعه انقلاب را تعطیل نکرد، بازی با جان انسان ها در نزدیکی وزارت ورزش

به گزارش انجمن پرنده پارسی، به خلاف اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، مجموعه انقلاب تهران امروز باز و پذیرای علاقمندان بود.

اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و شرکت توسعه هم مجموعه انقلاب را تعطیل نکرد، بازی با جان انسان ها در نزدیکی وزارت ورزش

به گزارش خبرنگار ورزشی انجمن پرنده پارسی، ستاد مبارزه با کرونا در ورزش از چندی پیش با دستور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان کار خود را آغاز کرد تا برای مقابله با این ویروس خطرناک اقدامات لازم صورت بگیرد و همه مجموعه های ورزشی به صورت یکپارچه و زیر نظر این ستاد فعالیت های مربوط را انجام دهند.

چهارمین و البته آخرین اطلاعیه این ستاد روز شنبه منتشر شد که در آن اعلام شد همه باشگاه های ورزشی (غیر از فوتبال) و سالن های ورزشی و استخرها اعم از خصوصی و دولتی به مدت صرفاً یک هفته (از روز شنبه 10 اسفندماه) تعطیل خواهند بود، همچنین تأکید شد که همه ورزشگاه ها به جز اماکن ورزشی که برای آمادگی تیم های ملی یا باشگاهی نیاز به امکانات دارند نیز تا سرانجام هفته جاری یعنی 16 اسفند ماه سال جاری تعطیل اعلام می شوند.

پس از انتشار این اطلاعیه، مجموعه های ورزشی هر کدام به تفکیک تصمیم مربوط را به زیرمجموعه خود ابلاغ کردند تا دیگر بهانه ای وجود نداشته باشد. یکی از اماکن، مجموعه ورزشی انقلاب است؛ مجموعه ای که زیر نظر شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی است و در طول روز هزاران نفر در آن رفت وآمد می کنند.

در اطلاعیه شرکت توسعه درباره تعطیلی زیرمجموعه هایش آمده بود: برابر اطلاعیه شماره (4) ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا مبنی بر تعطیلی کلیه باشگاه های ورزشی (غیر از فوتبال) به مدت یک هفته، مدیریت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با توجه به شرایط ویژه پیش ِرو، اعلام می دارد برای حفظ سلامت جامعه ورزش کلیه مجموعه های ورزشی تحت پوشش این شرکت از جمله مجموعه های فرهنگی ورزشی انقلاب، آزادی، شهید کشوری، شهید شیرودی و سوارکاری های شهدا و نوروزآباد به مدت صرفاً یک هفته (از امروز شنبه 10 اسفند ماه) تعطیل خواهند بود.

شرکت توسعه در اطلاعیه ای که روز گذشته منتشر شد، صراحتاً بیان نمود که مجموعه ورزشی انقلاب حفظ سلامت جامعه ورزش به مدت یک هفته تعطیل است، اما شواهد و تصاویر گویای مسائل دیگری است. مجموعه انقلاب امروز (یکشنبه) بسته نبود و عده ای از افراد در جاده تندرستی مشغول ورزش بودند؛ مجموعه ای که در نزدیکی وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته است.

در تصاویری که در زیر آمده است، افراد مختلف در حال ورزش کردن در جاده تندرستی هستند. طبق شواهد، این افراد بدون مشکل وارد مجموعه انقلاب شده به راحتی در جاده تندرستی حرکت کردند، مجموعه ای که چندی قبل امیرحسین فتحی مدیرعامل پیشین استقلال به عنوان سرپرست آن معرفی شده بود.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و شرکت توسعه هم مجموعه انقلاب را تعطیل نکرد، بازی با جان انسان ها در نزدیکی وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و شرکت توسعه هم مجموعه انقلاب را تعطیل نکرد، بازی با جان انسان ها در نزدیکی وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید