جنتی: شمس هم جزو گزینه های ماست، جاوید را نگه می داریم

به گزارش انجمن پرنده پارسی، مدیرعامل باشگاه گیتی پسند از حضور حسین شمس بین گزینه های راهنمایی تیم اطلاع داد و گفت به دنبال تمدید قرارداد با آقای گل لیگ است.

جنتی: شمس هم جزو گزینه های ماست، جاوید را نگه می داریم

علی جنتی در گفت وگو با انجمن پرنده پارسی، درباره انتخاب سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان، بیان کرد: هفته جاری سرمربی را معین نموده و بازیکنان طبق نظر وی با باشگاه قرارداد خواهند بست. کوشش ما این است تا قبل از بیستم اردیبهشت تمرین تیم را آغاز کنیم. سال جاری تمرکز اصلی ما روی جام باشگاه های آسیا است تا بتوانیم به عنوان نماینده ایران نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی اضافه نمود: در جلسه ای که امشب با هیات مدیره باشگاه داریم، در خصوص بودجه صحبت خواهیم کرد. از چند مربی برنامه گرفتیم. همچنین دو مربی خارجی مد نظرمان بود که با آنها به توافق نرسیدیم. با پنج گزینه داخلی وارد مذاکره شدیم و ابتدا باید بحث بودجه معین گردد چون سال جاری گیتی پسند در لیگ ایران و جام باشگاه های آسیا حضور خواهد داشت و سال حساسی را پیش رو داریم. همچنین بعضی از بازیکنان قراردادشان به انتها رسیده و برای معین شدن تکلیف آنها باید سرمربی معین گردد.

مدیرعامل باشگاه گیتی پسند اصفهان همچنین در خصوص مذاکره با علی افضل با وجود اختلاف شدیدی که در گذشته با او داشت، شرح داد: مشکل خاصی نبوده و در زمینه حرفه ای گری اگر بخواهیم بحث کنیم، وی دو سال با باشگاه مس قرارداد داشته و برای این تیم کوشش نموده است. به هر حال در این میان در شرایط مسابقه، مصاحبه و صحبت هم زیاد مطرح می گردد اما هر کسی که حرفه ای باشد در پست خودش کوشش می نماید. بنابراین اگر هیئت مدیره با حضور افضل موافقت کند، او کار خودش را نموده و مطمئن باشید اگر مخالفش بودم و با او مشکل داشتم، الان جزو گزینه های ما نبود. ما از افضل برنامه گرفته ایم و ظرف یکی دو روز آینده هیئت مدیره به نتیجه می رسد. مدیرعامل نیز مجری مصوبات هیئت مدیره است.

جنتی همچنین در خصوص اینکه گفته می گردد بعضی بازیکنان از جمله حسن زاده، اسماعیل پور و عالیقدر برای نیامدن افضل باند تشکیل داده و لابی نموده اند، گفت: اصلا چنین صحبتی نیست چون بازیکنان خودشان حرفه ای هستند و باشگاه هم در این مورد حرفه ای فکر می نماید. مطمئن باشید باشگاه با آنها صحبت ننموده و آنها هم در این مورد هیچ اظهار نظری نداشتند. اغلب مربیانی که از آنها برنامه گرفته ایم روی بازیکنان پارسال نظر دارند. ضمن اینکه ما سال جاری بیشتر از چهار سهمیه نمی توانیم جذب کنیم.

وی همچنین درباره اینکه گفته می گردد یکی از گزینه ها اعلام نموده حاضر است مجانی برای گیتی پسند کار کند، اعلام کرد: چنین چیزی صحت ندارد چون نه باشگاه احتیاجی به قرارداد مجانی دارد و نه مربی ای حاضر به چنین همکاری می گردد.

مدیرعامل باشگاه گیتی پسند اصفهان همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا حسن شمس نیز در بین گزینه های گیتی پسند وجود دارد به انجمن پرنده پارسی گفت: بله از حسین شمس هم برنامه خواسته ایم و او نیز برنامه اش را به صورت مکتوب تحویل باشگاه داده است. به هر حال او از پیشکسوتان فوتسال بوده و تجارب زیادی هم دارد. به همین دلیل جزو گزینه های خوب ماست. مربیانی که با آنها مذاکره نموده ایم مثل لک، افضل و شمس سابقه آسیایی دارند اما در انتخاب مربی باید به این موضوع هم دقت کنیم که تیم 6-7 ملی پوش دارد و باید مربی بتواند آنها را مدیریت کند.

جنتی در خصوص کنار گذاشتن جاوید از تیم و حاشیه هایی که به دنبال آن به وجود آمد، شرح داد: زمانی که بنده رئیس هیئت مدیره بودم، هیچ گاه در انتخاب بازیکن و کوچ کردن تیم دخالتی نداشتم و همه مسائل را به عهده سرمربی گذاشتم؛ سال جاری هم این کار را خواهیم کرد. در خصوص مهدی جاوید باید بگویم برخوردی با رضا لک در بازی با مس پیدا کرد. نظر لک این بود او بازی بعدی مقابل دبیری به میدان نرود. خودش هم مرخصی دو روزه گرفته بود اما یکباره مصاحبه کرد و گفت از گیتی پسند خداحافظی می کنم. با این حال خودم از نظر فنی و اخلاقی قبولش دارم و سال گذشته تنها به سرمربی احترام گذاشتیم. امثال اگر حتی لک هم سرمربی تیم گردد، جاوید گزینه ماست و برای تمدید قرارداد با او مذاکره خواهیم کرد چون مسئله ای بین ما نیست و سرمربی این تشخیص را داده که کنارش بگذارد. خود مهدی هم مهاجم خوبی است و هم شخصاً دوستش دارم.

مدیرعامل باشگاه گیتی پسند همچنین با بیان این مطلب که انتظار حمایت از مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال را دارد، بیان کرد: گیتی پسند، نماینده ایران در جام باشگاه آسیاست و امیدوارم در زمان بندی لیگ به ما یاری نمایند. به لحاظ سخت افزاری و برنامه ریزی از آنها انتظار همراهی داریم چون نماینده ایران در بازی های آسیایی هستیم و به دنبال دفاع از حقانیت فوتسال ایرانیم. از همین رو نامه ای را به کمیته فوتسال ارسال کردیم و گفتیم برنامه ریزی را طوری انجام دهید تا گیتی پسند با آمادگی بهتری در جام باشگاه های آسیا شرکت کند. فعلاً نظرشان این بود لیگ را از 6 تیر استارت بزنند؛ چون تیم ملی هم برنامه ریزی خاص خودش را دارد. در هر حال باید با این شرایط ساخت و فکر نمی کنم بتوانیم کاری کنیم. از طرفی نگرانی این را داریم که چند هفته اول لیگ بازی های سختی داشته باشیم و مصدومیتی پیش بیاید. از آن طرف معین نیست بازی ما در لیگ بعد از جام باشگاهای آسیا چه تاریخی خواهد بود.

جنتی در انتها با بیان اینکه نماینده ای از باشگاه گیتی پسند برای شرکت در مراسم قرعه کشی جام باشگاه آسیا به ویتنام خواهد رفت، به انجمن پرنده پارسی گفت: نگران اینکه در سید دو قرار گرفته ایم نیستیم. به این مسائل فکر نمی کنیم چون تیمی که داعیه قهرمانی دارد نباید نگران چنین مسائلی باشد. ما با قدرت در مسابقات شرکت خواهیم کرد و هدف ما تنها قهرمانی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جنتی: شمس هم جزو گزینه های ماست، جاوید را نگه می داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنتی: شمس هم جزو گزینه های ماست، جاوید را نگه می داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید