طرفداران به هیچ وجه برانکو را تشویق نکنند، خدا کند سیدجلال در زمین باشد

به گزارش انجمن پرنده پارسی، پیشکسوت پرسپولیس می گوید در صورت نتیجه نگرفتن سرخ پوشان در بازی اول، طرفداران به بازیکنان و کادر فنی تیم فرصت دهند و برانکو را تشویق نکنند.

طرفداران به هیچ وجه برانکو را تشویق نکنند، خدا کند سیدجلال در زمین باشد

به گزارش انجمن پرنده پارسی، لیگ نوزدهم از روز پنج شنبه با دیدار مدعی عنوان قهرمانی یعنی پرسپولیس برابر پارس جنوبی شروع می گردد و گابریل کالدرون نخستین آزمون جدی خود را در سرخپوشان پایتخت پشت سر خواهد گذاشت.

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با انجمن پرنده پارسی، درباره شرایط این تیم و آمادگی شاگردان کالدرون برای لیگ نوزدهم گفت: پرسپولیس بازی های محبت آمیز خوبی را پشت سر نگذاشت و نتایج جالبی نگرفت اما این نمی تواند ملاک خوبی برای میزان آمادگی تیم باشد.

وی ادامه داد: به هر حال بازیکنان جدیدی جذب تیم شدند و مربی خوبی کار را بر عهده دارد. بازی هفته اول بسیار مهم است و تیم های برای قهرمانی باید همین امتیازهای هفته های اول را جمع نمایند زیرا تیم های حریف هنوز هماهنگ نیستند و می توان از این نکته برای کسب 3 امتیاز استفاده کرد. طرفداران هم باید از تیم حمایت نمایند و شکیبا باشند زیرا مثلا خدایی نانموده اگر در نیمه اول نتیجه خوبی نگرفتیم، بلافاصله برانکو را تشویق ننمایند و به مربی و بازیکن های تیم فرصت دهند. برانکو با فرصتی که همین طرفداران به او دادند توانست تیم پانزدهم جدول را به هت تریک در قهرمانی رساند.

فنونی زاده در مورد بازیکنانی که پرسپولیس جذب نموده توضیح داد: ما ستاره جدیدی به جز کنعانی زادگان در تیم نمی بینیم. فرشاد احمدزاده و وحید امیری بازیکنان خودمان بودند و برگشتند. تیم جوان شده و نیمکت پر از بازیکنانی است که انگیزه دارند به همین دلیل عملکرد تیم قابل پیش بینی نیست. امیدوارم این مهاجم خارجی را هم که آورده اند، زودتر آماده گردد و کنار علیپور قرار بگیرد زیرا او تنها است و احتیاج به زوج دارد.

او در پاسخ به این سوال که با وجود احتیاج پرسپولیس به مهاجم، مهدی شریفی از این تیم جدا شد و اکنون ستاره تیم سومیقات آذربایجان است، شرح داد: مهدی بازیکن خوبی بود و من بازی هایش را دیده بودم. برانکو در یک نیم فصل فقط 10 دقیقه به او بازی داد و او نتوانست به خوبی خودش را نشان دهد. شریفی احتمالا مقابل کالدرون هم بدشانسی آورده و روز خوبش نبوده چون همه می دانند مهدی شریفی مهاجم زهرداری است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره مدیریت این باشگاه گفت: عملکرد مدیریت باشگاه اصلا راضی نماینده نیست و تقریبا پیشکسوتان را کنار گذاشته اند و کاری به کارشان ندارند. همچنین آن ها نتوانسته نظر کادر فنی و طرفداران را هم جلب نمایند و می بینیم که پرسپولیس ها چقدر به آن ها معترض هستند. هیات مدیره بدانند اگر سکوها ملتهب شوند، اولین کسانی که گریبان گیر آن می شوند، آن ها هستند.

مدافع پرسپولیس درباره زوج خط دفاعی این تیم در فصل جدید گفت: با جذب ملی پوشی چون کنعانی زادگان، به احتمال خیلی زیاد او و شجاع خلیل زاده در قلب خط دفاعی بازی می نمایند و باید حواسشان به تیم باشد زیرا در پست مهمی توپ می زنند. معمولا یکی از مدافعان وسط باید خونسرد باشد و دیگری جسور اما در پرسپولیس هر دو جسور هستند و اگر شجاع نتواند خودش را کنترل کند، این برای پرسپولیس خطرناک می گردد. خدا کند سیدجلال در زمین باشد در غیر این صورت خلیل زاده رهبر خط دفاعی است و باید آرامش تیم را حفظ کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "طرفداران به هیچ وجه برانکو را تشویق نکنند، خدا کند سیدجلال در زمین باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفداران به هیچ وجه برانکو را تشویق نکنند، خدا کند سیدجلال در زمین باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید